Saç Dökülmesi Problemi ve Saç Ektiren Ünlüler Kimlerdir?

saç ekimi yaptıren ünlüler

Saç Dökülmesi Problemi

Dökülme ve seyrelme problemi her yaş ve cinsiyette görülebilmektedir. Artık bakımlı ve formda görünmek de sadece bayanlara özgü bir durum olmaktan çıktı. Günümüzde erkeklerde bakımlı ve karizmatik olma çabası içinde. Bu sebepden birçok saç ektiren ünlüler mevcut. Dökülme sorunu ile başa çıkabilmek için tedaviler uygulanmakta, haplar kullanılmakta, bitkisel tedavi yöntemleri denenmekte ya da saç ektirme operasyonu uygulatmaktadır.

Erkeklerde genetik faktörlere bağlı olan dökülme normal vatandaşların canını sıktığı gibi ünlülerin de başını ağrıtmaktadır. Ektirme operasyonunun bu kadar meşhur olmadığı zamanlarda peruk kullanmak zorunda kalan ünlüler vardı. En bilindikleri Erol Evgin’ dir. Ancak gelişen teknoloji ve tıp ile ünlülerimiz ekim operasyonu yaptırıyorlar. Dökülmüş ve seyrelmiş saçlar ile halk önünde olmak istemeyen sanatçılar, sporcular saç ektirme yöntemlerini kullanarak öz güvenlerini yükseltip mutlu bir hal yakalıyorlar.

Saç Ektiren Ünlüler

Saç ektiren ünlüler sıralamamızın başında Mustafa Sandal yer alıyor. Yakışıklı popçu alın bölgesinde oluşan açıklıklara ekim yaptırarak çözüm bulmuştur. Cihan Ünal da yılların sanatçısı. Dökülme problemleri sonucunda ektirme işlemi yaptıran Cihan bey şu günlerde daha genç bir görüntüye kavuşmuş durumda. Gökhan Özen de gizli gizli operasyon yaptıran ünlülerden. Ünlü antrenör Mustafa Denizli de dökülme probleminden ektirme operasyonu ile kurtulmuş durumda. Saçlarını da boyatan Denizli dikkat çekici bir görüntüye kavuşmuş durumda.

Tanju çolak yeşil sahaların saç ektiren ünlülerinden. Coşkun sabah uzun yıllar boyunca peruk kullanan ünlülerimizden. O da ekim operasyonu sayesinde doğal saçlara kavuşmuş durumda. Tamer Karadağlı namı diğer taş fırın Haluk da saç ekimi yaptırıp karizmatik bir görüntü kazanan ünlülerden. Yalın seyrelen saçları için hemen önlem alıp ektirme işlemi yaptırdı. Yılmaz erdoğan tiyatrocular arasında ektirme operasyonu yapılanlar arasına katıldı. Ekranların komik yüzlerinden olan Mahmut Tuncer de bu kervana katılan ünlülerden. Kenan imirzalıoğlu karizmatik görüntüsünü kaybetmemek için hemen operasyon yaptırıp şakak bölgelerini doldurtan ünlülerden. Oktay kaynarca ise tepe bölgesi oldukça açık bir ünlü idi. Şu günlerde göze hemen çarpan başarılı bir operasyon oluyor. Mustafa Ceceli saç ekimi yaptıran bir diğer şarkıcımız. Yabancı ünlüler ise; Mel gibson, Tom hanks, John Travolta, David Beckham gibi isimlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir