Saç Ekimi Ve Fiyatları Türkiye 2018

Birileri size çıkıp dese ki saç ekimi Türkiye ile yurt dışı kıyaslanınca Türkiye çok daha ucuz inanır mısınız? Biz şahsen kendi yaptığımız araştırmalar sonucunda böyle bir istatistiğe vardığımızda kendi gözlerimize inanamadık. Eğer sizler de bu duruma kendi gözlerinizle şahitlik etmek isterseniz internetten tüm detayları inceleyebilirsiniz ve önünüze çıkan sonuca kendiniz bile inanamayacaksınız. Malum internet artık cep telefonlarımıza kadar indi. Sonucu kendiniz görün ve arzu ederseniz bizimle de paylaşın deriz.

Neden saç ekimi Türkiye konusunda ilerlemiş? Gelin hep birlikte bu konuya el atalım. Geçenlerde arkadaşım Ukrayna’ya diş yaptırmaya gittiğinde bu konuyu ele almıştık. Neden Ukrayna’ya gittiğini sormuştum. Orada özellikle Lviv şehrinde diş fiyatlarının ucuz olduğunu şöyle söylemişti.Türk Lirası ile Grivna’yı karşılaştırdık Türk Lirası Grivna’dan daha değerliydi ama konu aslında tam olarak bu değildi. Aynı şekilde Türk Lirası ile Euro ile Dolar kurunu karşılaştırdığımızda Türk Lirası’nın daha değersiz olduğu kanısı ortaya çıktı.Peki neden saç ekimi İstanbul fiyatları diğer ülke ve şehirlere göre çok daha uygun olabilir? Sebebi aslında çok açık ortada. Türkiye’de kendi işini kurmak isteyen binlerce cerrah hem hastanelerde görev yapıyorlar hem de kendi iş yerlerini kuruyorlar.Yurt dışından gelen turistlere de ülkemizi tanıtmak ve ülke turizmine katkı sağlamak amacıyla aslında bir nevi teşvik ediyorlar. Buna turizm de denilebilir. Türkiye’ye turist kazandırmak amacıyla fiyatları daha aşağılarda çekiyorlar.Bu da ister istemez İstanbul’a çok daha fazla turist gelmesini sağlıyor.

Saç Ekimi Fiyatları

Bir kafede arkadaşımla tavla oynarken yan masadakilere ister istemez kulak astık.Normalde böyle bir şeyi asla yapmayız ama size de bazen öyle oluyordur sanırım.Kalabalık ortamlarda biraz sesi yükseltince hemen yan masalardaki gözler sizin üzerinize çekiliyor.Duyduklarımı aynen size aktarıyorum; Saç ekimi fiyatları Türkiye ile diğer ülkeleri karşılaştırınca çok çok daha ucuza geliyormuş.Saç ekimi istanbul ise bu konuda kendini bir hayli geliştirmiş durumda.Yanımdaki arkadaşın da böyle bir fikri olduğu için konuya biraz daha eğilip hemen yan taraftaki masaya geçtik ve başladık saç ekimi konusunda bilgiler almaya.Sorunsuz bir şekilde operasyon geçiren yan masadakiler arkadaşıma da tavsiyelerde bulundular.Masadan ayrılıp arkadaşla baş başa kaldığımız zaman en yakın zamanda saç ekimi yaptıracağını söylemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir