Saç Ekimi Türkiye Ve Fiyatları

Saç ekimi Türkiye ve dünyada eskiden yapılması zahmetli olan hem de doğal görünüm elde edilmesi çok zor olan bir cerrahi operasyondu. Kişinin enfeksiyon kapma riski çok yüksekti. Fakat teknolojinin gelişmesi ve bunun tıpta kullanılmasi ile şu anda saç ekimi hem çok kolay yapılmakta hem de çok başarılı sonuçlar alınmakta.Bunda kullanılan yöntemlerin payı çok büyük.

Saç ekimi operasyonları Avrupa ve Amerika’ da çok pahalıya yapılmaktadır. İnsanların daha uygun fiyat arayışları karşısında son yıllarda büyüyen ekonomisi ile göze çarpan Türkiye bu açığı kapatmak için sektöre girmiştir. Özellikle İstanbul’da ki firmalar saç ekimi konusunda çok fazla deneyim sahibi olmuş ve Avrupa,Arap coğrafyası başta olmak üzere tüm dünyadan her yıl on binlerce hastayı sağlığına kavuşturarak sağlık turizmi sektörü oluşturmuştur.Saç ekimi Türkiye’ de en çok yapılan operasyonlar arasına girmiştir.Türkiye’de saç ekimi yaptırmış insanların operasyon öncesi ve sonrası hallerini görebilirsiniz.Türkiye’de saç ekimi klinikleri çok fazladır.Çünkü potansiyel yüksek ve yurt dışından gelen insanlar da eklenince klinik sayısı artmaktadır. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi İstanbul’ da yer almaktadır.İstanbul’da Eurozen,Este gibi sektörde en eski ve deneyim sahibi büyük klinikleri tercih etmeniz sizin için faydalı olacaktır.Saç ekiminin cerrahi bir müdahale olduğunu unutmayarak ,ameliyathanesi olan bir klinikte estetik cerrahları tarafından yapılmalıdır.

Türkiye Saç Ekimi Fiyatları Ne Durumda?

Saç ekim fiyatları ülkeden ülkeye değil şehirdeki bölgeler arasında dahi büyük farklılık göstermektedir.Bu farklılıkların sebebi kişiye ve kliniğe bağlı olarak ikiye ayırabiliriz.Kişiye bağlı sebepleri saç ekimi yapılacak bölgenin durumuna, donör bölgenin durumuna,kaç seansta işlemlerin biteceğine, saç ekimi yapılmadan önce uygulanması gereken testler ve analizlere, saç ekiminden sonra şampuan ve ya bakım ürünlerine göre saç ekimi fiyatları değişmektedir.Klinik bazlı sebepler ise; Doktorun ne kadar deneyimli olup olmadığına, Saç ekim merkezinin bulunduğu bölgeye göre,Doktorun kullanacağı yöntem ve gerekli ürünlere göre değişiklik göstermektedir.Tabi bir de hasta konaklama gibi ihtiyaçlarını ne kadar lüks şartlar altında isterse fiyat ta o şekilde artar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir