Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi fiyatları istanbul şehrinde en güzel şekilde imkanları sunduğu için diğer şehirlere göre daha uygun olabilir. Fiyatların uygun olmasının sebeplerinden birisi elbette rekabet başta olacaktır. Rekabetin çok olması her doktorun kendini daha fazla geliştirmesi ve her kliniğin şartları daha iyi hale getirmesine olanak sağlıyor. Müşterileri başka yerlere kaptırmak istemeyen hastaneler hastalara özel ilgi gösteriyorlar. Bu durumda hasta ve doktor ilişkisi de çok önem arz etmektedir. Eğer bir şehirde bir tane klinik olsaydı o zaman fiyatları istedikleri şekilde yüksek tutabilirlerdi.

Fue saç ekimi fiyatları ile dhi saç ekimi fiyat arasındaki farklılıklara bir göz atacak olursak Fue saç ekim tekniğinde ameliyat gerekecektir. Bu çok zahmetli olacaktır. Hem doktor hem uzman ekip hastayı çok daha fazla seans uygulamak zorunda ve ekipmanlar da paralel olarak değişmektedir. Öte yandan organik saç ekimi fiyatları ile dhi saç ekim fiyatları fue saç ekim tekniği gibi zahmetli olmasından dolayı daha pahalı olabilir. Tabi tercih size kalacaksa fiyatları siz kendi bütçenize göre beğenebilirsiniz. Şimdi bu anlattıklarım size biraz karışık gelebilir. Fue saç ekimde ameliyat gerekiyor ve bu çok zahmetli bir iş,adeta cerrahi bir operasyon geçiriyorsunuz. Dhi saç ekimde ya da organik saç ekimde ise ameliyat gerekmeyecek olması ucuz olduğu anlamı taşımıyor. Hatta dhi sanki daha zahmetli geldi. Fiyatları ise 4.000 Dolar’dan başlıyor olacak. Öte yandan bu fiyatlara etki eden parayı peşin mi ödeyeceksiniz yoksa kredi kartına taksit mi yapacaksınız? Her ürünü alırken peşin almak avantajlı olacaktır.

Kadınlarda Saç Ekimi Fiyatı

Saç ekimi fiyat noktasında insanlara biraz pahalı gelebilir. Sonuçta bu işlem aslında estetik bir cerrahi operasyon. Ekstra olarak lükse kaçtığını düşünen insanlar paralarını başka yerlere harcamak isteyebilirler. Parayı kolay kazanmıyorum ya da saç ektirmeye vereceğim parayla çocuğumun eğitimini tamamlarım demek isteyenler olabilir. Bizler bu kişilere saygı duyuyoruz sonuçta herkesin fikri başkadır. Saç kestirmeden saç ekimi fiyatları ise biraz pahalı olabilir. Hem doktorun kendi ameliyat parası hem de yanında çalışan ekibin parasını ödemenin dışında seans sayılarında artış olacaktır. Seans sayıları diğer saç ekim yöntemleriyle aynı olsa bile doktorun çekeceği zahmeti göz önünde bulundurursak fiyatta artış muhakkak olacaktır. Tahmini olarak fiyat vermek gerekirse Fue saç ekim tekniğinde saç ektirmek 5,000 Dolar ise saçınızı kestirmeden saç ektirmek yine tahmini olarak 7,000 Dolar civarı olacaktır. Saç ekimi fiyatı kliniklerin kampanya dönemine göre farklılık gösterebileceği gibi doktorun yoğun olmasına ya da o dönemlerde müsait olmasına göre farklılık gösterecektir. Bir klinik yeni açılmış olabilir ve kampanya düzenlemiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir