Saç Ekimi Fiyatları İstanbul

Saç ekimi bir çok şehir ve ülkede farklılık göstermektedir. Saç ekimi fiyatları istanbul’ da kliniğin konumuna göre değişiklik göstermektedir. Yurtdışında 5000 euro’ya yapılan operasyonlar İstanbul’ da 1500 euro civarında yapılabilmektedir.Saç ekimi fiyatları ekilecek greft sayısına ve klinik bazlı sebeplerden dolayı göre de değişiklik göstermektedir.Saç ekiminde ne kadar çok pahalı ise o kadar iyi diye bir anlayış olmamalı.

Saç ekimi fiyatları daha çok klinik merkezli ve hasta kaynaklı olmak üzere iki kısımda incelenebilir. En yeni saç ekim tekniklerini uygulayan bir kliniğin ücreti ile en eski yöntemleri uygulayan merkezin fiyatları birbirini tutmayacaktır.Saç ekim merkezleri istanbul ve Türkiye’ de çok fazla rağbet görmekte. Bunun sebebi Avrupa ve Amerika’ ya göre çok daha uygun fiyatlı olmasıdır.Bazı klinikler normalin çok üzerinde fiyat vermektedir. Bunun sebebi hastasına sunduğu lüks hizmetlerdir. Eğer siz ne kadar lüks ve konforlu şartlar isterseniz saç ekimi fiyatları da o kadar artacaktır. Bu sebeple saç ekim fiyatlarını konuşurken şartlarınızı iyi belirlemeniz ve kliniğe iyi aktarmanız gerekmektedir. İstanbul’ da ki kliniklerle görüşmenizden sonra operasyon sırasında her hangi bir fiyat sürprizi ile karşılaşmazsınız. İstanbul’ da ki saç kliniklerinde meşhur Türk misafirperverliğini göreceğinize eminiz. Türklerin en çok övündüğü nokta lokumları ve misafirperverlikleri olduğunu söylememiz her halde yanlış olmaz. Saç ekim fiyatlarında diğer makalelerimizi okuyabilir aklınıza takılan noktaları iletişim bölümünden bize yollayabilirsiniz.

Greft sayısı saç ekimi fiyatlarına etki etmektedir.4000 greft saç ekimi fiyatı a kliniğinde 1500 Euro iken b firmasında 2000 Euro olabilmektedir. Bu kliniğin size sunduğu hizmetlerden, sizden alınacak greft sayısına ya da ekim yapılacak seans sayısı dahil olmak üzere bir çok değişkenden dolayı değişiklik gösterebilmektedir.En ucuz saç ekimi fiyatlarını veren kliniklerden ve çok pahalı kliniklerden uzak durmanızı bunun yerine daha önce çok fazla operasyon yapmış orta fiyatlı klinikleri tercih etmenizi öneririm bunun sebebi fiyat odaklı klinikler başarıyı önemsemezler.saç ekimi gibi kaş ve sakal,bıyık ekimi de yapılabilmektedir. Eğer yeteri kadar donörünüz ve saç kaybınız varsa siz de saç ekimini düşünebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir